Broker ubezpieczeniowy - NORD PARTNER   
 
  Broker ubezpieczeniowy - Przetargi Broker ubezpieczeniowy - Referencje Broker - ubezpieczeniowy - Kariera Broker ubezpieczeniowy - Linki
Broker ubezpieczeniowy - Poczta NP
Broker - ubezpieczeniowy - Programy celowe
 
         
 
        Broker ubezpieczeniowy - Firma

        Broker ubezpieczeniowy - Oferta

        Broker ubezpieczeniowy - Obsługa

        Broker ubezpieczeniowy - Prasa

        Broker ubezpieczeniowy - Kontakt

   
   


Kontakt

Broker ubezpieczeniowy broker ubezpieczeniowy Kraków broker ubezpieczeniowy Rzeszów broker ubezpieczeniowy Katowice broker ubezpieczeniowy Opole broker ubezpieczeniowy Olsztyn broker ubezpieczeniowy Białystok broker ubezpieczeniowy Częstochowa broker ubezpieczeniowy Lublin broker ubezpieczeniowy Łódź broker ubezpieczeniowy Kalisz broker ubezpieczeniowy Wrocław broker ubezpieczeniowy Zielona Góra broker ubezpieczeniowy Poznań broker ubezpieczeniowy Gorzów Wielkopolski broker ubezpieczeniowy Szczecin broker ubezpieczeniowy Piła broker ubezpieczeniowy Bydgoszcz broker ubezpieczeniowy Toruń broker ubezpieczeniowy Brodnica broker ubezpieczeniowy Gdynia broker ubezpieczeniowy Koszalin broker ubezpieczeniowy Warszawa

SIEDZIBA TORUŃ
87-100 Toruń, ul. Fałata 94
tel. (056) 651 43 00, 654 76 97
fax (056) 651 43 01, 651 36 82
e-mail: torun@np.com.pl

BIURO ZARZĄDU

01-230 Warszawa, ul. Skierniewicka 14
tel. (022) 507 80 80, 646 44 18
fax (022) 646 44 53
e-mail: warszawa@np.com.pl
 
Oddziały:
 
87-300 Brodnica
ul. Pocztowa 1
tel. (056) 697-42-40
fax (056) 697-42-39
e-mail: brodnica@np.com.pl   
 
85-020 Bydgoszcz
ul. Jagiellońska 81a
tel. (052) 322-53-00, 322-53-50
fax (052) 322-54-04
e-mail: bydgoszcz@np.com.pl 
 
81-212 Gdynia
ul. Hutnicza 1
tel. (058) 663-07-45
fax (058) 663-06-48
e-mail: gdynia@np.com.pl
 
62-800 Kalisz
ul. Górnośląska 64/9
tel. (062) 766-87-21
tel./fax (062) 766-87-20
e-mail: kalisz@np.com.pl
 
40-087 Katowice
ul. Sokolska 65
tel. (0-32) 355-27-30
fax (0-32) 209-15-92
e-mail: katowice@np.com.pl
 
20-045 Lublin
ul. Cypriana Godebskiego 13/10a
tel./fax (081) 524-52-33
e-mail: lublin@np.com.pl
 
90-060 Łódź
ul. Nawrot 12
tel. (042) 634-06-58, 634-85-96
fax (042) 630-12-11
e-mail: lodz@np.com.pl
 
64-920 Piła
ul. Kossaka 20
tel. (067) 351-62-50
fax (067) 351-72-50
e-mail: pila@np.com.pl
 
60-542 Poznań
ul. Klemensa Janickiego 20B
tel. (061) 847-85-90
tel./fax (061) 847-85-91
e-mail: poznan@np.com.pl
 
35-060 Rzeszów
ul. Słowackiego 20
tel./fax (017) 859-15-85
e-mail: rzeszow@np.com.pl
 
70-101 Szczecin
ul. Madalińskiego 8
tel. 091/482-17-41
fax 91/482-14-37
e-mail: szczecin2@np.com.pl
 
87-100 Toruń
ul. Fałata 94
tel. (056) 655-47-29
tel./fax (056) 658-14-95
e-mail: torun2@np.com.pl
 
01-230 Warszawa
ul. Skierniewicka 14
tel. (022) 646-44-52
fax (022) 646-29-15
e-mail: warszawa2@np.com.pl
 
53-149 Wrocław
ul. Racławicka 13
tel./fax (071) 332-34-08
e-mail: wroclaw@np.com.pl
 
65-119 Zielona Góra
ul. Sulechowska 4a
tel. (068) 324-04-80
fax (068) 324-04-65
e-mail: zgora@np.com.pl
 
Przedstawicielstwa:
 
15-845 Białystok
ul. Antoniukowska 4
tel./fax (85) 651-18-74
e-mail: bialystok@np.com.pl
 
42-200 Częstochowa
ul. Pułaskiego 4/6
tel. (034) 367-12-94, 367-12-95
fax (034) 367-12-13
e-mail: czestochowa@np.com.pl   
 
66-400 Gorzów Wielkopolski
ul. Kombatantów 34
tel./fax (0-95) 720-17-65
e-mail:gorzow@np.com.pl
30-149 Kraków
ul. Balicka 56
tel. (012) 633-07-98
tel./fax (012) 633-04-81
e-mail: krakow@np.com.pl
 
75-072 Koszalin
ul. Połtawska 6
tel. (094) 717-02-30
e-mail: koszalin@np.com.pl
 
10-528 Olsztyn
ul. Lanca 3
tel./fax (89) 527-25-72
e-mail: olsztyn@np.com.pl
 
45-315 Opole
ul. Głogowska 35
tel. (077) 455-60-06
fax (077) 470-00-15
e-mail: opole@np.com.pl
 
87-100 Toruń
ul. Fałata 94
tel. (056) 655-34-22
tel./fax (056) 658-14-92
e-mail: torun1@np.com.pl
 

Nord Partner Sp.z o.o.
Broker ubezpieczeniowy

NIP:   956-19-33-030
Oznaczenie sądu rejestrowego:
Sąd Rejonowy w Toruniu
VII Wydział Gospodarczy KRS
Numer rejestru KRS: 0000071865
Wysokość kapitału zakładowego: 507.000,00 zł

 
   
Copyright 2008 Nord Partner Sp.z o.o. Broker ubezpieczeniowy